Logo: GOPS Lubawa

Koła Gospodyń Wiejskich

Noc Świętojańska w Szczepankowie

  • Opublikowane: 2018-06-22 14:29:07
  • Autor: Agata Kemska, pracownik socjalny
  • drukuj
Dnia 21 czerwca w Szczepankowie odbyła się „Noc Świętojańska”. W pikniku integracyjnym zorganizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotniczą Straż Pożarną w Szczepankowie oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa wzięli udział przedstawiciele Klubów Seniora i Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Lubawa.
Uczestnikami wspólnego biesiadowania byli członkowie Klubów Seniora w Byszwałdzie, Gutowie, Łążynie, Rakowicach i Złotowie, Klubu Aktywnych w Gutowie oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Łążku, Kazanicach i Sampławie. Wśród tegorocznych gości znalazł się Wójt Gminy Lubawa - Pan Tomasz Ewertowski wraz z małżonką, Radny Gminy Lubawa – Pan Jan Kowalkowski wraz z małżonką oraz Sołtys Wsi Szczepankowo – Pani Danuta Wiśniewska.
Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorów, przez silny wiatr oraz burzę, piknik trzeba było przenieść do świetlicy wiejskiej. Imprezę rozpoczął występ zespołu Rakowianki, który porwał zebranych do tańca. Następnie wszyscy mieli okazję skosztować przysmaków z grilla. Tego wieczoru nie zabrakło również występu kabaretu Zgrana Paka, który zabawiał publiczność oraz przygotował konkurs dla Pań. Imprezę uświetnił także występ zespołu Cyganeczki. Spotkanie zakończyła wspólna zabawa taneczna pod „gołym” niebem z Zespołem Folder, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

43Galeria zdjęć: Noc Świętojańska w Szczepankowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry