Logo: GOPS Lubawa

Przeżyjmy to jeszcze raz - Biesiada Seniora w Mortęgach

  • Opublikowane: 2023-11-24 14:55:17
  • Autor: Monika Empel, inspektor
  • drukuj
Dnia 16 listopada 2023r. w Klubie „Senior+” w Mortęgach odbyła się Biesiada Seniora. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w intencji osób starszych, celebrowana przez ks. dr Marcina Staniszewskiego. Po jej zakończeniu wszyscy zebrani udali się na świetlicę wiejską.
W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście: Sekretarz Gminy Lubawa - Adam Roznerski, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa – Agnieszka Miesikowska, Radny Gminy Lubawa – Piotr Karczewski, sołtys sołectwa Mortęgi – Alicja Zabłotna, Przewodnicząca Rady Seniorów Gminy Lubawa – Grażyna Gruźlewska, ks. dr Marcin Staniszewski oraz członkowie Klubów Seniora z Rakowic, Łążyna i Gutowa a także Klubów „Senior+” z Mortęg i Złotowa.
Gości przywitała przewodnicząca Klubu „Senior+” w Mortęgach – Danuta Taranowska. Po oficjalnych wystąpieniach i życzeniach dla seniorów, przekazanych przez Sekretarza w imieniu Wójta Gminy Lubawa, w biesiadny nastrój wprowadzili wszystkich swoim śpiewem seniorzy z Mortęg. Tego wieczoru nie zabrakło też wspólnych zabaw i tańców.
Seniorzy biesiadowali do późnych godzin wieczornych przy wesołej muzyce i  smakowitym poczęstunku.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

26Galeria zdjęć: BIESIADA SENIORA W MORTĘGACH

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook