Logo: GOPS Lubawa

Mortęgi ruszyły pełną parą!

  • Opublikowane: 2019-06-03 11:20:41
  • Autor: Karolina Jaskulska, wychowawca
  • drukuj
Kilka tygodni temu wznowiła działalność Świetlica Środowiskowa w Mortęgach, w związku z czym działo się tam naprawdę dużo.
Na początku uczestnicy wraz z wychowawcą stworzyli własny Kodeks Świetlicowy, który zawiera główne zasady obowiązujące w grupie podczas zajęć. Ponadto zorganizowaliśmy wspólne warsztaty z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Tuszewie, podczas, których nie brakowało zajęć sportowych, manualnych czy plastycznych, dzieci przygotowały również pyszne babeczki i wywołały erupcję wulkanu. Ponadto stworzyliśmy piękne świąteczne ozdoby, które każdy mógł zabrać do domu. Również rodzice chętnie zaangażowali się w zajęcia.
Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach manualnych oraz plastyczno - technicznych, natomiast młodzież świetnie odnajduje się w czasie zajęć kulinarnych. Kiedy tylko aura nam pozwala organizujemy zajęcia na świeżym powietrzu. Nie brakuje nam również pomysłów na kolejne, wspólne zajęcia w grupie.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

33Galeria zdjęć: Mortęgi ruszyły pełną parą!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

19.09.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
do góry