Logo: GOPS Lubawa

Razem dla Julki

  • Opublikowane: 2020-02-11 07:53:54
  • drukuj
W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Złotowie została zorganizowana akcja charytatywna, by wesprzeć chorą na SMA1 maleńką Julię Rówczyńską z Nowego Miasta Lubawskiego.
Dzieci z Świetlicy Środowiskowej w Złotowie również włączyły się do przedsięwzięcia i 5 lutego, podczas przerw sprzedawane były pyszne gofry oraz kolorowe galaretki. Tego dnia każdy, kto zechciał pomóc, by ocalić Julkę, mógł wrzucić pieniążki do specjalnej puszki.
 Cała społeczność szkolna udowodniła, że nie pozostaje obojętna na cierpienie innych i okazała swoje ogromne serca. Ostatecznie udało się zebrać 2130,00 zł. Cały dochód z akcji zasilił konto dziewczynki na zbiórce utworzonej przez Fundację Siepomaga. Dzieci były bardzo zadowolone i dumne, że mogły dołożyć swoją cegiełkę, by ratować życie Iskierki. Radość była tym większa, gdy okazało się, że cała zbiórka zakończyła się sukcesem.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

12Galeria zdjęć: Razem dla Julki

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

26.01.2021r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
28.01.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
do góry
Wtyczka Facebook