Klub "Senior+"

Seniorzy w Trójmieście

  • Opublikowane: 2018-09-17 13:15:55
  • Autor: Anna Sedlewska, specjalista pracy socjalnej
13 września 2018r.  uczestnicy Klubu  „Senior+” w Złotowie wzięli udział w kolejnym wyjeździe integracyjnym do Trójmiasta.
Wycieczka wyruszyła w czwartek spod siedziby Klubu. Po dotarciu do Gdańska seniorzy w towarzystwie przewodnika zwiedzili starówkę, m.in.: Bramę Wyżynną, Złotą Bramę, fontannę Neptuna, Ratusz, Dwór Artusa oraz Kościół Mariacki.
Następnie uczestnicy Klubu wzięli udział w przepięknym koncercie organowym w Archikatedrze Oliwskiej. Po wysłuchanym koncercie i zwiedzeniu obiektu wyruszyli do Gdyni, gdzie zwiedzili Akwarium Gdyńskie oraz spacerowali po porcie przy Skwerze Kościuszki.
Po zjedzonym obiedzie w Restauracji Róża Wiatrów seniorzy udali się w dalszą podróż do Sopotu. Na miejscu uczestnicy spacerowali po molo i deptaku na Monte Cassino.
Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i w doskonałych nastrojach wrócili do Złotowa.
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

44Galeria zdjęć: Seniorzy w Trójmieście

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

24.10.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
25.10.2019r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
do góry