Klub "Senior+"

Piknik Dożynkowy - ,,Łączymy pokolenia”

  • Opublikowane: 2018-08-28 13:38:18
  • Autor: Anna Grzegrzółka, konsultant
W dniu 26 sierpnia w Klubie ,,Senior+” w Złotowie został zorganizowany Piknik Dożynkowy - ,,Łączymy pokolenia”. Uroczystość rozpoczęła się dziękczynną mszą świętą, po której korowód na czele z wieńcem dożynkowym udał się przed siedzibę Klubu ,,Senior+”.
Przybyłych gości powitał serdecznie sołtys wsi - Pan Jan Licznerski, a następnie głos zabrał wójt gminy Lubawa – Pan Tomasz Ewertowski.
Szereg zaplanowanych podczas pikniku atrakcji przyciągnął wielu mieszkańców. Seniorzy specjalnie na tę okazję przygotowali pokaz tańca, który spotkał się z dużą aprobatą publiczności. Nie zabrakło również poczęstunku przygotowanego przez uczestniczki klubu w postaci domowych wypieków, chleba ze smalcem oraz kiełbasek z grilla.
Uczestnicy wydarzenia mieli także okazję podziwiać występ kabaretu Zgrana Paka oraz zespołów Rakowianki i Cyganeczki.
W trakcie pikniku nie zapomniano również o najmłodszych, dla których przygotowano wodny basen z kulami, warsztaty graffiti, animacje cyrkowe, przejażdżki kucykiem, malowanie twarzy i mega bańki mydlane.
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

49Galeria zdjęć: Piknik Dożynkowy - ,,Łączymy pokolenia”

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.08.2019 r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
29.08.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
do góry