Klub "Senior+"

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – czyli rejs seniorów po Jezioraku

  • Opublikowane: 2018-07-19 14:21:00
  • Autor: Anna Grzegrzółka, konsultant
Uczestnicy Klubu ,,Senior+” wzięli udział w kolejnym wyjeździe integracyjnym. W dniu wyjazdu - 18 lipca - dopisywała nie tylko pogoda, ale i humory.
Pierwszym punktem programu było zwiedzanie iławskiego ratusza oraz zapoznanie się z jego bogatą historią. Ponadto seniorzy weszli na wieżę widokową, z której mieli okazję podziwiać piękną panoramę miasta.
Kolejną i główną atrakcją wyjazdu był rejs spacerowy ,,Czaplą” po Jezioraku, najdłuższym oraz szóstym pod względem powierzchni jeziorem w Polsce. W trakcie dwugodzinnego rejsu na trasie Iława - Sarnówek seniorzy relaksowali się, podziwiając piękne krajobrazy.
Po zakończonym rejsie, uczestnicy udali się do gospodarstwa agroturystycznego w Gardzieniu, gdzie czekał na nich smakowity poczęstunek.
Podsumowaniem wyjazdu integracyjnego, który został bardzo pozytywnie odebrany przez uczestników, pierwszy raz korzystających z atrakcji jakie proponuje Iława i okolice mogą być słowa ,,cudze chwalicie, swego nie znacie”.
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

11Galeria zdjęć: „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – czyli rejs seniorów po Jezioraku

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.08.2019 r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
29.08.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
do góry