Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Piknik Rodzinny w Sampławie

  • Opublikowane: 2018-05-30 10:58:50
  • Autor: Joanna Koszyńska, wychowawca
W ubiegłą niedzielę przed Świetlicą Wiejską w Sampławie odbył się Piknik Rodzinny w ramach Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny.
Wszystkich uczestników imprezy powitała Pani Hanna Ewertowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sampławie, Pani Karolina Skręta–Śliwińska - sołtys wsi Sampława, prowadząca imprezę - Pani Ewa Wodzicka  oraz wychowawca Świetlicy Środowiskowej w Sampławie - Pani Joanna Koszyńska.
Na wszystkich czekało wiele atrakcji, m.in.: kawiarenka z ciastem, kawą, herbatą i lodami oraz zapiekanki, bigos, stoisko grillowe oraz loteriada. Nie zabrakło także dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci.
Dzieci z przedszkoli zaprezentowały się w pierwszej części imprezy śpiewając piosenki oraz mówiąc wierszyki. Następnie wystąpiły dzieci z klas I-III oraz uczniowie klas IV-VII i gimnazjum.
Odbyły się także liczne konkurencje z nagrodami, m.in.: mumia, malowanie paznokci tata mamusi, przeciąganie liny, picie przez dziurawą słomkę oraz wiele innych rodzinnych rywalizacji, które sprawiły wiele radości i uśmiechu na twarzy. Były również zabawy integracyjne z maskotką oraz można było podziwiać panoramę Sampławy z wysięgnika strażackiego.
Uczestnikom imprezy czas umilał zespół muzyczny Maxel Live. W końcowej części pikniku zaprezentował się w tańcu Kacper Lasikowski oraz Grupa Teatralna ze Świetlicy Środowiskowej w Sampławie prezentując taniec z ogniem. 
Organizatorzy bardzo dziękują za pomoc i wsparcie przy organizacji Pikniku. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy aktywnie włączyli się w organizację wydarzenia oraz licznym sponsorom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie dodatkowych atrakcji.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

47Galeria zdjęć: Piknik Rodzinny w Sampławie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.09.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
do góry
Wtyczka Facebook