Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Podsumowanie Dni Rodziny w Gminie Lubawa

  • Opublikowane: 2017-06-23 14:54:40
  • Autor: Monika Empel, inspektor
Zakończyły się obchody XIX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny w Gminie Lubawa.  Tegoroczne Dni Rodziny przebiegały pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie” i były okazją do integracji społeczności lokalnej wokół promocji więzi rodzinnych, wzajemnego szacunku oraz miłości w rodzinie.
W dniach od 12 maja do 9 czerwca odbył się cykl inicjatyw, w których udział brali mieszkańcy gminy, w tym również uczestnicy placówek wsparcia dziennego funkcjonujących na terenie gminy Lubawa. W poszczególnych miejscowościach zorganizowano łącznie 17 inicjatyw, były to m. in.: warsztaty animacyjne i artystyczne, wycieczki rowerowe, pikniki, spotkania integracyjne, pogadanki, konkursy i rozgrywki sportowe. W organizację wydarzeń poza Ośrodkiem Pomocy Społecznej Gminy Lubawa włączyły się również rady sołeckie, szkoły, koła gospodyń wiejskich oraz kluby seniora z terenu gminy Lubawa.
Wszystkie spotkania miały charakter integracyjny, a ich głównym celem było tworzenie  pozytywnego klimatu wokół rodziny oraz kształtowanie odpowiednich postaw i relacji rodzinnych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

46Galeria zdjęć: Podsumowanie Dni Rodziny w Gminie Lubawa

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.09.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
do góry
Wtyczka Facebook