Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Piknik Rodzinny w Sampławie

  • Opublikowane: 2017-05-30 08:26:18
Dnia 28.05 na placu przy Świetlicy Wiejskiej odbył się Piknik Rodzinny pt. „Miłość w Rodzinie Nigdy Nie Zginie”, który został zorganizowany w ramach Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny. Podczas pikniku na przybyłych gości czekało wiele atrakcji m.in. kawiarenka, bufet, stoisko grillowe, loteriada, dmuchane zjeżdżalnie oraz euro – bangi dla dzieci.
Podczas występów prezentowały  się dzieci z przedszkoli, klas I – III oraz klas IV – VI. Były tańce, piosenki, wierszyki, kabarety. Na uczestników pikniku czekały także liczne konkursy m.in. skoki na piłce, bieg na czas, wyścigi we workach, bieg w nartach. Podczas pikniku odbył się także występ Grupy Tanecznej ze Szkoły Tańca Art University REMMIC, która zaprezentowała kilka choreografii do skocznej muzyki. Uczestnicy pikniku zatańczyli wspólny taniec belgijkę, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Na dzieci czekały także zabawy z Maskotką Mikey. Podczas pikniku wystąpił również Zespół Akord, który przez godzinę umilał czas uczestnikom pikniku. Na zakończenie swój układ taneczny zaprezentował Kacper Lasikowski, a Piknik zamknęła Grupa Teatralna ze Świetlicy Środowiskowej w Sampławie prezentując Pokaz Ogniowy pt. „Tańce z Różnych Stron Świata”.
Organizatorzy bardzo dziękują za pomoc i wsparcie przy organizacji Pikniku. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy aktywnie włączyli się w organizację wydarzenia oraz licznym sponsorom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie dodatkowych atrakcji.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

74Galeria zdjęć: Piknik Rodzinny w Sampławie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry