Aktualności

Mikołajkowe spotkanie w ramach projektu „ Rodzina na Plus”

  • Opublikowane: 2019-12-17 13:18:46
  • Autor: Sabina Pełkowska, asystent w projekcie
Uczestnicy III edycji projektu „Rodzina na Plus” w ramach inicjatywy lokalnej wypracowanej podczas warsztatów aktywności lokalnej zorganizowali spotkanie mikołajkowe dla siebie oraz swoich rodzin.
Świąteczna uroczystość odbyła się na Świetlicy Wiejskiej w Targowisku Dolnym. Uczestnicy przy  akompaniamencie polskich kolęd usiedli przy wspólnym stole, by po raz ostatni spędzić wspólnie czas.
Podczas spotkania mikołajkowego odbył się szereg zabaw i konkursów, m.in.: wyścig w ogromnych kapciach oraz podwójnych spodniach, w których brały udział całe rodziny. Dużo uśmiechu wywołały również na twarzach uczestników zabawy z chustą animacyjną.
Oczywiście mikołajki nie mogłoby się odbyć bez wizyty Świętego Mikołaja, który grzecznym dzieciom przyniósł drobne upominki.
Ostatnie spotkanie uczestników zakończyło III edycję projektu „Rodzina na Plus”.
Projekt „Rodzina na PLUS” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Priorytet 11, Działanie 11.2, Poddziałanie 11.2.3 Ułatwienie dostępu do usług społecznych, w tym integracja ze środowiskiem lokalnymi - projekty konkursowe.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

22Galeria zdjęć: Mikołajkowe spotkanie w ramach projektu „ Rodzina na Plus”

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

do góry
Wtyczka Facebook