Dzieci i młodzież

Wspominamy ferie w Prątnicy

  • Opublikowane: 2020-03-02 12:35:55
  • Autor: Arleta Sternicka, wychowawca
Ferie dla uczestników Świetlicy w Prątnicy to czas wspólnych rozmów, spacerów, zajęć kulinarnych oraz artystycznych. To również czas rozgrywek w różne gry planszowe oraz intensywnych przygotowań do Dnia Kobiet ale także okazja do Nocowania na świetlicy.
Te ferie były wyjątkowe, pełne śmiechu i domowej atmosfery. Udało nam się nawet pobawić na śniegu, dzięki czemu powstały śnieżne arcydzieła. Wiele wrażeń zapewniły także zajęcia eksperymentalne oraz zabawy ze sztucznym śniegiem. Hitem okazały się także nowe gry: Dexit, Skaczące jajeczka oraz Monopoly Junior. Jednak najwięcej wrażeń zapewniło Nocowanie na świetlicy, podczas którego było min. malowanie na tkaninie, studio makijażu , rozgrywki w Fifę, emocjonujący quiz o Harrym Potterze, który przeprowadziła wolontariuszka Martyna Wrzesińska, która towarzyszyła nam przez całą noc. Nie zabrakło również wspólnych tańców , gry w mafię oraz ciekawych konkurencji sportowych z wykorzystaniem nowego sprzętu animacyjnego.
Z kolei początek lutego to czas intensywnych przygotowań do dnia kobiet, roznosiliśmy zaproszenia, trenowaliśmy nowe układy do pokazu świetlnego oraz gościnnie wystąpiłyśmy z pokazem świateł na Dniu Kobiet w Tuszewie. Nie zabrakło również miłych akcentów podczas walentynek, powstały prawdziwe walentynkowe arcydzieła , rozmawialiśmy dużo o miłości a na zakończenie każdy otrzymał słodki upominek.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

22Galeria zdjęć: Ferie w Pratnicy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

do góry
Wtyczka Facebook