Dzieci i młodzież

Dzień Babci i Dziadka

  • Opublikowane: 2020-02-07 09:02:05
  • Autor: Dorota Trzcińska, Wychowawca
Kolejny już raz w świetlicy Wiejskiej w Szczepankowie odbyło się spotkanie choinkowe połączone  z obchodami Dnia Babci i Dziadka.  Organizatorami imprezy byli radni wsi Szczepankowo oraz Pani Sołtys Danuta Wiśniewska. 
Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze. Na początku uroczystości wszystkich przybyłych gości przywitała Pani Sołtys. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, w której brały udział dzieci z Świetlicy Środowiskowej, dzieci mieszkające we wsi, a także Panie z rady sołeckiej. Występ Pań był wielkim zaskoczeniem dla uczestników imprezy. Wszyscy artyści za swój występ zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Po obejrzeniu przedstawienia goście zasiedli do stołów, by skosztować swojskiego ciasta i napić się kawy.
Rada sołecka dla zaproszonych Babć i Dziadków z okazji ich święta ufundowała skromne upominki. Wszyscy seniorzy otrzymali pamiątkowy kubek. Następnie odbyła się zabawa w której swoje umiejętności taneczne mieli okazję sprawdzić zaproszeni goście.
Jak co roku na uroczystości nie mogło zabraknąć gościa, na którego przybycie wszystkie dzieci czekały  z niecierpliwością. Chodzi oczywiście o św. Mikołaja, który przyniósł ze sobą prezenty dla najmłodszych. Każde dziecko zostało obdarowane słodyczami.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

22Galeria zdjęć: Dzień Babci i Dziadka

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

do góry
Wtyczka Facebook