Koła Gospodyń Wiejskich

Biesiada Seniora w Rakowicach

  • Opublikowane: 2017-10-30 12:11:19
  • Autor: Monika Empel, inspektor
W miesiącu październiku obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji w sobotę 28 października  2017 r. członkowie klubów seniora i kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Lubawa po raz kolejny spotkali się na „Biesiadzie Seniora”.  
Gospodarzem tegorocznego spotkania był Klub Seniora w Rakowicach. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Wójta Gminy Lubawa – Tomasza Ewertowskiego oraz Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa – Adama Roznerskiego. Obecny był również Proboszcz Parafii  pw. Świętego Bartłomieja Apostoła w Sampławie – Ks. Stanisław Guzowski, Radna Gminy Lubawa – Anna Guzowska oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej wsi Rakowice. Gości przywitała przewodnicząca Klubu Seniora w Rakowicach – Genowefa Krawczyk.  
Po oficjalnych wystąpieniach o dobry nastrój uczestników spotkania zadbały dzieci ze świetlicy środowiskowej w Rakowicach przedstawiając krótki, humorystyczny program artystyczny. Następnie działający przy Klubie Seniora w Rakowicach kabaret „Zgrana Paka” rozbawił wszystkich do łez odegranymi scenkami z gabinetu lekarskiego. Nie zabrakło również występu „Rakowianek”, które wciągnęły wszystkich obecnych do wspólnej zabawy. Seniorzy biesiadowali do późnych godzin wieczornych przy akompaniamencie zespołu Forever oraz smakowitym poczęstunku, przygotowanym przez panie z Klubu Seniora z Rakowic.
Organizację tegorocznej „Biesiady Seniora” współfinansowała Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

66Galeria zdjęć: Biesiada Seniora w Rakowicach

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry