Spotkanie Wigilijno-Opłatkowe w Rożentalu

  • Opublikowane: 2017-12-19 12:16:59
  • Autor: Dominika Frost, sekretarka
Tradycyjnie w okresie przedświątecznym Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa zorganizował spotkanie wigilijno-opłatkowe dla osób starszych i samotnych z terenu gminy Lubawa. Jak co roku uczestnicy mogli cieszyć się miłą i świąteczną atmosferą. Spotkanie uprzyjemniły występy lokalnych artystów. 
Wszyscy zgromadzeni goście wysłuchali życzeń Wójta Gminy Lubawa Tomasza Ewertowskiego oraz błogosławieństwa wygłoszonego przez księdza dziekana Marcina Staniszewskiego, a następnie podzielili się opłatkiem.
Przybyłym gościom czas umiliły dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Łążynie, które przygotowały  jasełka bożonarodzeniowe.
Spotkanie uświetniły też swoim występem Panie z Klubu Seniora w Rakowicach przy akompaniamencie Pana Sławomira Sieńskiego, które przygotowały znane i lubiane wszystkim kolędy i pastorałki. Wszyscy uczestnicy spotkania wspólnie nucili świąteczne utwory.
Dodatkowym akcentem wigilijnego spotkania było wręczenie paczek i upominków specjalnie na tą okazję przygotowanych przez dzieci i młodzież ze świetlic środowiskowych, które wzbudziły wiele uśmiechu na twarzach seniorów.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

39Galeria zdjęć: Spotkanie Wigilijno-Opłatkowe w Rożentalu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry