Logo: GOPS Lubawa

Aktualności

Piknik Seniora w Złotowie

  • Opublikowane: 2018-06-05 08:13:48
  • Autor: Anna Grzegrzółka, konsultant
  • drukuj
W piękne słoneczne popołudnie, 2 czerwca 2018 roku, uczestnicy Klubu ,,Senior+” w Złotowie zaprosili najbliższych członków swoich rodzin, by wspólnie spędzić czas na Pikniku Seniora.
Specjalnie na tę okazję przygotowane zostało przedstawienie teatralne pt.: ,,Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków”, które bardzo spodobało się licznie zgromadzonej publiczności. Oprócz samego wykonania, duże wrażenie na widowni zrobiła pięknie przygotowana scenografia i kostiumy. Podziwianie seniorów w nietypowych rolach dało dużo radości zaproszonym gościom.
W trakcie Pikniku odbył się konkurs plastyczny pn. ,,Moja rodzina” w ramach którego powstało wiele ciekawych prac wykonanych wspólnie przez dzieci oraz ich rodziców.
Wielu emocji dostarczyły potyczki rodzinne, uczestnicy pikniku rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach, m. in. przelewaniu wody, przenoszeniu szyszek, przesiadki po okręgu czy biegu w trzyosobowych spodniach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pozostałe atrakcje pikniku, takie jak: malowanie twarzy, mega bańki mydlane, kawiarenka i grill.
Na zakończenie pikniku przewidziany został występ iluzjonisty Moccino. Ciekawe widowisko zachwyciło nie tylko dzieci ale także dorosłych, zwłaszcza gdy w magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, a piłki same mnożyły w rękach.
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

26Galeria zdjęć: Piknik Seniora w Złotowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry