Logo: GOPS Lubawa

Klub "Senior+"

Z wizytą w Toruniu

  • Opublikowane: 2018-05-23 09:38:08
  • Autor: Anna Grzegrzółka, konsultant
  • drukuj
Uczestnicy Klubu ,,Senior +” w Złotowie, 18 maja 2018 roku, odwiedzili Toruń, jedno z najstarszych miast w Polsce.
Głównym punktem wyjazdu był Teatr im. Wilama Horzycy, gdzie seniorzy wzięli udział w  spektaklu pt. ,,Loża Kopernika”. Bohaterami sztuki byli pacjenci czekający w kolejce do lekarza, z dystansem rozmawiający o swoich przypadłościach. W trakcie przedstawienia oprócz dowcipnych skeczy komentujących współczesną rzeczywistość można było posłuchać lirycznej piosenki aktorskiej.
Seniorzy mieli również okazję skorzystać z przejażdżki zabytkowym tramwajem przez Bydgoskie Przedmieście - XIX wieczną dzielnicę Torunia, w trakcie której przewodnik opowiedział nie tylko o zabytkowej dzielnicy, ale także o historii tramwajów.
Podczas wyjazdu nie zabrakło czasu na poczęstunek w restauracji ,,Gęsia Szyja” oraz spaceru po starówce toruńskiej i Bulwarze Filadelfijskim.
Uczestnicy zadowoleni z całego wyjazdu w dobrych nastrojach wrócili do Złotowa.
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

12Galeria zdjęć: Z wizytą w Toruniu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.08.2019 r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
29.08.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
do góry