Logo: GOPS Lubawa

Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Aktywny Dzień Dziecka

  • Opublikowane: 2018-06-12 13:36:41
  • Autor: Anna Ikier, wychowawca
  • drukuj
30 maja, w ramach XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Złotowie świętowały swój dzień.
Wzięły udział w przygotowanej wcześniej przez wychowawcę grze terenowej. Jej głównym celem było odnalezienie wspólnymi siłami skarbu, na podstawie wskazówek ukrytych w różnych miejscach. Dzieci, by rozwiązać zagadkę musiały wykazać się sprytem, cierpliwością, bystrością i logicznym myśleniem. Współpraca okazała się bardzo owocna, bo udało się bez problemu dotrzeć do ukrytego skarbu.
Każdy z uczestników mógł spróbować także swoich sił w różnych konkurencjach sportowych, m.in. w biegu z gazetą, wyścigach „strusi”, kto szybciej napełni, ubierz – zdejmij czy biegu kelnera. Na dzieci czekały również zabawy animacyjne np. wycieczka do zoo, sałatka owocowa, dyrygent czy pisana sztafeta.
Chętni uczestnicy mogli skorzystać z kącika, w którym odbywało się malowanie twarzy. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Na koniec każdy otrzymał balonową niespodziankę.
Dzień dziecka to okazja, by pokazać najmłodszym, jak są ważni i wyjątkowi, że świat bez ich radości i uśmiechu nie byłby już taki sam. My dorośli powinniśmy sprawić, by czuły się tak każdego dnia, a dzień dziecka trwał przez cały rok.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

57Galeria zdjęć: Aktywny Dzień Dziecka

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.09.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
do góry
Wtyczka Facebook