Logo: GOPS Lubawa

Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Dni Rodziny w gminie Lubawa

  • Opublikowane: 2018-05-10 13:07:21
  • Autor: Anna Grzegrzółka, konsultant
  • drukuj
„Rodzina - Dom- Ojczyzna” – pod takim hasłem w ramach XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny na terenie gminy Lubawa w dniach od 11 maja do 15 czerwca odbędzie się blok imprez skierowanych do dzieci i młodzieży, seniorów oraz społeczności lokalnej.
Hasło przewodnie Dni Rodziny „Rodzina- Dom- Ojczyzna” jest impulsem do rozważań nad  istotą wychowania w rodzinie, które wpływa na funkcjonowanie całego społeczeństwa.
W tegoroczne obchody Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny oprócz Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa włączą się także rady sołeckie, szkoły, koła gospodyń wiejskich, kluby seniora oraz ochotnicze straże pożarne.
Wzorem lat ubiegłych, program Dni Rodziny jest bogaty i różnorodny. Wokół hasła przewodniego skłaniającego do refleksji, że rodzina i dom rodzinny są fundamentem ojczyzny, na terenie gminy odbędzie się szereg inicjatyw, w tym: warsztatów, pikników, pogadanek i wiele innych.
W imieniu organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznych wydarzeniach.

 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.09.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
do góry
Wtyczka Facebook