Logo: GOPS Lubawa

Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Wesołe dni w Złotowie

  • Opublikowane: 2017-06-22 14:38:56
  • Autor: Anna Ikier, wychowawca
  • drukuj
 Miniony miesiąc uczestnikom Placówki Wsparcia Dziennego w Złotowie upłynął bardzo intensywnie. W ramach XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”.  
Uczestnicy mogli stworzyć pracę w trakcie zajęć lub wykonać ją w domu i dostarczyć do wychowawcy. Po zakończeniu konkursu z zebranych prac powstała mini wystawa. Uczestnicy za swoją pracę i zaangażowanie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Dzieci wzięły także udział w spotkaniu miejscowego Klubu Seniora. Jego celem były warsztaty rękodzieła, w których można było stworzyć magnesy na lodówkę lub breloczki i zawieszki. Zadanie polegało na ułożeniu wzoru z kolorowych koralików na specjalnej podkładce, a następnie zaprasowaniu go gorącym żelazkiem. Wymagało to od uczestników ogromnej cierpliwości, precyzji i skupienia.
 
Nie mogło zabraknąć także uroczystych obchodów dnia dziecka. Jest to wyjątkowy dzień dla każdego młodego człowieka. Dzieci chcą spędzić go w niezwykły sposób, w miłej i przyjaznej atmosferze. W Placówce Wsparcia Dziennego w Złotowie z tej okazji zorganizowano mini piknik na boisku szkolnym. Główną atrakcją było ognisko oraz mecz piłki nożnej dziewczęta kontra chłopcy. Po zaciętej walce w gorących promieniach słońca zwyciężyła drużyna chłopców. Uczestnicy mogli sprawdzić się także w grze w Bule czy też pobiegać za lotką w badmintonie. Każde dziecko na zakończenie tego dnia otrzymało pamiątkowe życzenia oraz słodki upominek.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

39Galeria zdjęć: Wesołe dni w Złotowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

29.08.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
do góry