Logo: GOPS Lubawa

Dzieci i młodzież

Barwy Jesieni

  • Opublikowane: 2018-11-15 08:17:55
  • Autor: Renata Woźniak i Marta Majewska, wychowawcy
  • drukuj
W Świetlicy Środowiskowej w Rożentalu odbył się cykl zajęć o tematyce jesiennej. W tym roku na drzewach były wyjątkowo piękne kolorowe liście, które posłużyły dzieciom do udekorowania sukni Pani Jesieni.
Zagadki jesienne poukrywane były w różnych zakątkach świetlicy. Dzięki nim można było rozwiązać krzyżówkę. Na zajęciach plastycznych powstały między innymi piękne drzewka malowane wyłącznie patyczkami, teraz mają swoją wystawkę w naszej sali.
Przez kilka dni w świetlicy wystawiona była skrzynka na listy. Dzieci pisały do swoich kolegów i koleżanek, tematyka była dowolna. W ten sposób dodatkowo utrwalały sobie elementy składowe listu oraz jego adresowanie. Nie mogły się doczekać otwarcia skrzynki. Nasza świetlicowa poczta sprawiła wiele radości dzieciom. W listach otrzymały miłe informacje na swój temat. Były zaskoczone przeczytanymi wiadomościami pełnymi ciepłych słów.
Nie zabrakło czytania książki o przygodach słodziaków w grupie młodszych dzieci. Ciekawe opowiadania przyciągnęły uwagę małych słuchaczy.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

26Galeria zdjęć: Barwy Jesieni

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry