Logo: GOPS Lubawa

Dzieci i młodzież

W Szczepankowie jak w rodzinie

  • Opublikowane: 2019-07-19 13:56:05
  • Autor: Dorota Trzcińska, wychowawca
  • drukuj
W niedzielę 14.07.2019 w Szczepankowie, przy budynku Świetlicy Wiejskiej odbył się Piknik Rodzinny. Tegoroczny festyn upłynął pod nazwą ,,W Szczepankowie jak w Rodzinie”.
Organizatorami uroczystości byli: Sołtys i Rada Solecka wsi Szczepankowo, Ochotnicza Straż Pożarna w Szczepankowie, Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa oraz Placówka Wsparcia Dziennego. Na początku uroczystości wszystkich przybyłych gości przywitała Pani Sołtys Danuta Wiśniewska. Po części oficjalnej przystąpiono do zabawy i degustacji. Można było spróbować swojskiego ciasta, pieczonego przez lokalne gospodynie, kiełbasek i karkówki z grilla, frytek, hamburgerów i gofrów. Dla przybyłych gości przygotowano wiele atrakcji. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami.  Dużym zainteresowaniem cieszył się  wyścig w wielkich spodniach, ubijanie białek na czas, wyścig w taczkach i wbijanie gwoździa. Jedna z głównych niespodzianek był występ iluzjonisty Dawida Pruchniewskiego, który oczarował wszystkich swoimi umiejętnościami. Nie małym zaskoczeniem okazał się pokaz świetlny w wykonaniu dziewcząt z Prątnicy. Na koniec imprezy zorganizowano zabawę pod chmurką, która trwała do późnych godzin nocnych.
 
Organizatorzy dziękują wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania uroczystości. Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz Lokalnej Grupie Działania, która była jednym z głównych fundatorów uroczystości.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

28Galeria zdjęć: Piknik Rodzinny w Szczepankowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

do góry
Wtyczka Facebook