Logo: GOPS Lubawa

Wiosenny spacer

  • Opublikowane: 2019-06-24 14:48:06
  • Autor: Wioleta Hermann - pracownik socjalny/opiekun
  • drukuj
W dniu 23 maja 2019r. uczestnicy Klubu „Senior+” w Złotowie wzięli udział w kolejnym wyjeździe integracyjnym pn. „Wiosenny spacer”.
W trakcie wycieczki uczestnicy Klubu udali się do Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich. W ramach zwiedzania parku krajobrazowego ścieżką dydaktyczną  uczestnicy wyjazdu udali się  pieszo  na najwyższe  wzniesienie Dylewską Górę oraz zwiedzali okolicę. W czasie pieszej wędrówki podziwiali piękne widoki, słuchali śpiewu ptaków oraz oddychali czystym powietrzem.  W drodze powrotnej podziwiali Hotel SPA Irena Eris w Wysokiej Wsi, a następnie  na zakończenie odwiedzili Pałac w Mortegach.  Po przyjeździe do Mortąg udali się do Restauracji Szlacheckiej na wspólny poczęstunek, a następnie podziwiali inne atrakcje tego miejsca m.in. wnętrze pałacu i otaczający go park, stajnie oraz kaplicę Magdaleny Mortęskiej.
Te krótki wyjazd pozwolił seniorom aktywnie spędzić czas, zadbać o własne zdrowie i kondycję fizyczną.
 
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

35Galeria zdjęć: Wiosenny spacer

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

24.10.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
25.10.2019r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
do góry