Logo: GOPS Lubawa

Spotkanie Wigilijno-Opłatkowe w Rożentalu

  • Opublikowane: 2018-12-18 08:05:39
  • Autor: Dominika Domeracka, konsultant
  • drukuj
Tradycją stało się organizowanie przez Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa spotkania wigilijno-opłatkowego dla osób starszych i samotnych z terenu gminy Lubawa. 17 grudnia w Rożentalu odbyło się kolejne takie spotkanie, podczas którego zaproszeni goście mogli cieszyć się magiczną atmosferą świąt wzbogaconą występami  lokalnych artystów.
Wszyscy zgromadzeni goście wysłuchali życzeń Wójta Gminy Lubawa Tomasza Ewertowskiego oraz błogosławieństwa wygłoszonego przez księdza dziekana Marcina Staniszewskiego, a następnie podzielili się opłatkiem.
Przybyłym gościom czas umiliły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złotowie, które pod okiem Pani Karoliny Pokojskiej przygotowały przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna”.
Spotkanie uświetniły też swoim występem Panie ze Śpiewającego Klubu Seniora w Rakowicach przy akompaniamencie Pana Sławomira Sieńskiego, które przygotowały znane i lubiane wszystkim kolędy i pastorałki. Wszyscy uczestnicy spotkania wspólnie nucili świąteczne utwory.
Dodatkowym akcentem wigilijnego spotkania było wręczenie paczek i upominków specjalnie na tą okazję przygotowanych przez dzieci i młodzież ze świetlic środowiskowych, które wzbudziły wiele uśmiechu na twarzach seniorów.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

25Galeria zdjęć: Spotkanie Wigilijno-Opłatkowe w Rożentalu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry