Logo: GOPS Lubawa

„Biesiada seniora” w Klubie „Senior+” w Złotowie

  • Opublikowane: 2018-11-26 14:56:26
  • Autor: Wioleta Hermann - pracownik socjalny/opiekun
  • drukuj
Dnia 24 listopada 2018r. w Klubie „Senior+” w Złotowie odbyła się Biesiada Seniora. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w intencji osób starszych, która celebrowana była przez księdza proboszcza Karola Schmidta. Miała ona miejsce na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Złotowie. Po jej zakończeniu wszyscy zebrani udali się na świetlicę wiejską.
W wydarzeniu wzięli udział: Wójt Gminy Lubawa - Tomasz Ewertowski wraz z małżonką, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa - Adam Roznerski, ksiądz proboszcz - Karol Schmidt oraz członkowie Klubów Seniora z Rakowic, Byszwałdu, Łążyna i Gutowa.
Uczestnicy Klubu „Senior+” w Złotowie przygotowali różne atrakcje. Wspólnie zatańczyli „Belgijkę”, a także zaśpiewali piosenkę „Niech żyją nam seniorzy”. Klubowicze pokazali również układ taneczny do utworu „Taniec Eleny”.
Po zakończonym występie zgromadzeni goście zostali zaproszenie do wspólnej zabawy. Czas umilał Janusz Ruciński, który przygrywał melodie znanych polskich przebojów.
Wszyscy uczestnicy chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy i bardzo często wychodzili na parkiet. 
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

32Galeria zdjęć: „Biesiada seniora” w Klubie „Senior+” w Złotowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.08.2019 r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
29.08.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
do góry