Logo: GOPS Lubawa

Maj w Rożentalu

  • Opublikowane: 2023-05-25 13:30:26
  • Autor: Marta Majewska, wychowawca
  • drukuj
Uczestnicy Placówki Wsparcia Dziennego w Rożentalu nie próżnują i chętnie biorą udział w zajęciach świetlicowych. W ostatnim czasie dużo czasu i energii poświęciły na cykl zajęć pn. „Kreatywne koraliki”.
    Koraliki zgrzewane na ciepło cieszą się dużą popularnością i bardzo szybko znikają z pudełka. Powstają innowacyjne wzory i motywy. Pomysłów nie brakuje, a efekty pracy można było podziwiać na wystawie prac.
    Po kilkumiesięcznej przerwie uczestnicy ponownie zaczęli korzystać ze skateparku. W tym celu odświeżono regulamin i wiedzę z zakresu korzystania z niego. Wybrano odpowiednie rozmiary ochraniaczy i rozpoczęła się jazda na deskorolkach i rolkach. Z dnia na dzień uczestnicy nabierają coraz to większej wprawy i zręczności.
    W maju aż trzy uczestniczki obchodziły urodziny w związku z tym postanowiły upiec samodzielnie tort i wspólnie świętować swoje święto wraz z innymi kolegami i koleżankami. Odśpiewano sto lat oraz złożono solenizantkom życzenia. Wspólne obchodzenie tak ważnych uroczystości scala i integruje grupę.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

24Galeria zdjęć: Maj w Rożentalu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook