Logo: GOPS Lubawa

Świetlicowe zajęcia kulinarne w Mortęgach

  • Opublikowane: 2022-05-10 12:54:34
  • Autor: Aleksandra Pielenc, wychowawca
  • drukuj
Zajęcia kulinarne to świetny pomysł na to, żeby dać dzieciom możliwość spędzenia czasu wolnego w ciekawy sposób. Na warsztatach dzieci uczą się podstawowych czynności, jakie trzeba wykonywać podczas pracy w kuchni oraz tego jak zdrowo się odżywiać. Poziom trudności jest dostosowany odpowiednio do wieku i zdolności wychowanków świetlicy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
W trakcie zajęć kulinarnych frekwencja zawsze dopisuje. Dzieci ochoczo i z ogromnym zapałem przystępują do powierzonych im zadań. Z wielkim zaciekawieniem przyglądają się poszczególnym etapom przygotowania posiłku. Radośnie oczekują końca zajęć, aby móc zasiąść przy wspólnym stole i posmakować przygotowanych potraw.
Zajęcia kulinarne w placówce mają na celu nie tylko rozwijanie zdolności kulinarnych uczestników, ale także pozwalają odkryć ukryte talenty wychowanków. Uczą także stosowania zdrowych nawyków, takich jak mycie rąk przed posiłkiem, zachowanie bezpieczeństwa w kuchni oraz utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

22Galeria zdjęć: Zajęcia Kulinarne w Mortęgach

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

do góry
Wtyczka Facebook