Logo: GOPS Lubawa

Żegnaj szkoło!

  • Opublikowane: 2021-07-14 10:15:27
  • Autor: Aleksandra Pielenc, wychowawca
  • drukuj
Nareszcie nadeszły tak bardzo wyczekiwane wakacje. Jest to niezwykły czas, który upływa nam pod hasłem beztroskiej zabawy. Czas przepełniony ciekawymi zajęciami, które w 100% angażują wszystkich wychowanków placówki.  
Wakacje przywitaliśmy ogromnymi bańkami mydlanymi. Dzieci własnoręcznie sporządziły płyn, który okazał się idealny do wykonania zadania. Polegało na zamknięciu w bańce osoby obok. Kolejną atrakcją przygotowaną dla uczestników była bitwa na balony z wodą. W tym dniu emocje sięgnęły zenitu. Przeprowadziliśmy także turniej w unihokeja.
W ramach zajęć  plastycznych powstały zawieszki do kluczy wykonane z plastycznej masy jaką jest modelina. Dzieci wykonały także podobizny swoich ojców, które stały się upominkiem z okazji ich święta. W ramach pogadanek wychowawczych podjęliśmy temat niepełnosprawności osób w najbliższym otoczeniu. Wychowankowie wzięli udział w zajęciach bazujących na wyłączeniu zmysłu wzroku. 
6 lipca odbyła się wycieczka do Parku trampolin w Ostródzie. Wyjazd został zorganizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa przy udziale wychowawców PWD. W wyjeździe brały udział dzieci uczęszczające do Placówek na terenie gminy Lubawa.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

33Galeria zdjęć: Żegnaj szkoło!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

23.09.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
do góry
Wtyczka Facebook