Logo: GOPS Lubawa

Piknik Rodzinny w Rożentalu

  • Opublikowane: 2019-07-23 07:43:39
  • Autor: Marta Majewska, wychowawca
  • drukuj
20 lipca 2019 roku odbył się Piknik Rodzinny w Rożentalu, którego organizatorem była Placówka Wsparcia Dziennego, Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, sołtys wsi Rożental wraz z Radą Sołecką, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Dolina Róż”.
Po przywitaniu gości przez Panią sołtys oraz wychowawców Placówki Wsparcia Dziennego odbył się występ taneczny i wokalny dzieci uczęszczających do świetlicy. Następnym etapem programu był pokaz aut zabytkowych, wyścigowych oraz quadów. Można było również skorzystać z przejażdżki na nich. Dla najmłodszych były takie atrakcje jak: dmuchańce, basen wodny, euro-bungee, malowanie twarzy, malowanie farbami na folii oraz kącik malucha. Każdy mógł spróbować swojego szczęścia w loterii fantowej oraz powalczyć o nagrody główne. Można było kosztować kiełbasek z grilla, grochówki strażackiej oraz wypieków przygotowanych prze panie z Koła Gospodyń. Nie zabrakło również popcornu i waty cukrowej. Dla miłośników kosmetyków było do dyspozycji stoisko Faberlic. Dzieci ochoczo brały udział w różnych konkursach zręcznościowych, mega twisterze oraz konkursie plastycznym pt. „Moje wymarzone wakacje”. Odbył się również Konkurs Wiedzy o Gminie Lubawa o Puchar Sołtysa. Na koniec można było potańczyć na zabawie.
Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, dzieciom z Placówki Wsparcia Dziennego oraz pozostałym osobom, które bezinteresownie włączyły się w przygotowania i realizację tego dnia.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

57Galeria zdjęć: Piknik Rodzinny w Rożentalu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook