Logo: GOPS Lubawa

Piknik Rodzinny w Targowisku Dolnym

  • Opublikowane: 2019-07-08 14:11:21
  • Autor: Michalina Wielgomas, wychowawca
  • drukuj
W minioną niedzielę, 7 lipca 2019 roku odbył się Piknik Rodzinny w Targowisku Dolnym. Organizatorami wydarzenia byli: Rada Sołecka Targowiska Dolnego, Ochotnicza Straż Pożarna w Targowisku Dolnym, Placówka Wsparcia Dziennego oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa.
Dla przybyłych osób przygotowanych było wiele atrakcji, takich jak loteria fantowa, konkursy dla dzieci i dorosłych, malowanie twarzy, tatuaże dla dzieci, pokaz strażaków z OSP Targowisko, a także kawiarenka z ciastami oraz frytki, zapiekanki i kiełbaski z grilla.
Dzieciom bardzo podobały się przygotowane konkurencje. Każdy z uczestników otrzymywał nagrodę za udział w zawodach. Były to między innymi wyścigi w workach, bieg z piłeczką pingpongową i rzut do celu. Dorośli również chętnie brali udział w przygotowanych konkursach.
Niestety pogoda nie dopisała i deszcz popsuł zabawę. Wszyscy uczestnicy pikniku przenieśli się do sali przy świetlicy i tam odbyły się ostatnie konkursy i losowanie głównych nagród loteriady.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom oraz osobom, które zaangażowały się w organizację i sprawny przebieg pikniku.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

28Galeria zdjęć: Piknik Rodzinny w Targowisku Dolnym

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

24.10.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
25.10.2019r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
do góry