Logo: GOPS Lubawa

Piknik Rodzinny w Sampławie

  • Opublikowane: 2019-05-29 08:34:16
  • Autor: Joanna Koszyńska, wychowawca
  • drukuj
Dnia 26.05.2019r. przy Świetlicy Wiejskiej w Sampławie odbył się Piknik Rodzinny w ramach Dni Rodziny. Był to wyjątkowy dzień bowiem tego Dnia wszystkie Mamy obchodziły swoje święto.
Wszystkich uczestników imprezy przywitała Pani Dyrektor Hanna Ewertowska, sołtys wsi Sampława Iwona Rutkowska, prowadząca imprezę Ewa Wodzicka, a także Joanna Koszyńska wychowawca świetlicy środowiskowej w Sampławie.    W początkowej części imprezy wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych, które mówiły wierszyki, śpiewały piosenki, a także tańczyły. Następnie odbyły się potyczki rodzinne z nagrodami min. karmienie jogurtem dziecka przez mamy z zawiązanymi oczami, rzut woreczkiem do kapelusza, mumia. Dziewczęta ze świetlicy zaprezentowały się w tańcu Shuffle Dance do utworu Despacito. Dużo radości sprawiło dzieciom zabawy integracyjne przy muzyce z maskotką.
W dalszej części wystąpili uczniowie klas  I- III, uczniowie IV- VII, którzy zaprezentowali się w tańcu i śpiewie, grze na dzwonkach oraz Natalia Łążyńska zagrała na trąbce. Natomiast Oliwia Jurkiewicz zakończyła część artystyczną śpiewając piosenki. Dzieci i młodzież wzięli udział w konkurencjach z nagrodami min. wędrującym kapeluszem, spodniach itd. Na wszystkich uczestników imprezy czekało wiele atrakcji min. kawiarenka z ciastem kawą, herbatą oraz lodami, zapiekanki, bigos, stoisko grillowe, loteriada dla dzieci dmuchana zjeżdżalnia, pokazy strażackie oraz każdy mógł zmierzyć sobie poziom cukru i ciśnienie.
Wszystkim uczestnikom imprezy dopisywał dobry humor i gościły uśmiechy na twarzy, które wskazywały, że wszyscy dobrze się bawili.
 
Organizatorzy Pikniku Rodzinnego dziękują rodzicom oraz sponsorom za pomoc w przygotowaniu loteriady i konkursów.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

59Galeria zdjęć: Piknik Rodzinny w Sampławie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

19.09.2019r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja...
do góry