Logo: GOPS Lubawa

Majowo i kolorowo w Szczepankowie

  • Opublikowane: 2018-05-14 11:45:58
  • Autor: Karolina Gucejt, wychowawca
  • drukuj
Maj dla uczestników Świetlicy Środowiskowej w Szczepankowie rozpoczął się bardzo aktywnie. Był to czas zarówno zajęć plastycznych, podczas których powstały między innymi zwierzątka z wykorzystaniem plastikowych talerzy, jak i zajęć na świeżym powietrzu, kiedy to dzieci mogły grać w piłkę nożną, badmintona czy tez korzystać z placu zabaw.
Z okazji Święta Pracy, Flagi oraz Uchwalenia Konstytucji III Maja dzieci podczas zajęć plastyczno-technicznych stworzyły flagi oraz godło Polski. Z dużym zaangażowaniem zabrały się również za wykonanie mapy Europy i flag państw, które należą do Unii Europejskiej. Natomiast z okazji Święta Ziemi uczestnicy wspólnie stworzyli plakat przedstawiający kulę ziemską oraz wybrali się na spacer, by oczyścić teren wsi podczas tzw. Sprzątania Świata. Podczas zajęć kulinarnych dzieci przygotowały m.in.: gofry i czekoladowe babeczki. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również mini sesja zdjęciowa.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

32Galeria zdjęć: Majowo i kolorowo w Szczepankowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

30.10.2018 r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
do góry