Logo: GOPS Lubawa

Święto kobiet w Prątnicy

  • Opublikowane: 2018-03-12 14:52:00
  • Autor: Arleta Sternicka, wychowawca
  • drukuj
7 marca 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Prątnicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Organizatorami tej uroczystości były Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna w Prątnicy oraz miejscowa Świetlica Środowiskowa.
Po życzeniach sołtysa Pana Janusza Kowalkowskiego, Panowie z rady sołeckiej oraz prezes OSP w mundurze galowym wręczyli Paniom piękne pierwiosnki. Następnie wniesiono tort – niespodziankę i wspólnie zaśpiewano sto lat dla wszystkich pań. Wręczono także wspaniały bukiet róż dla solenizantki Pani Marii Marszelewskiej, która była mile zaskoczona. Następnie dzieci ze świetlicy zaprezentowały krótką część artystyczną. Najbardziej spodobały się typy mężczyzn z różnych stron świata, różnice miedzy kobietą a mężczyzną oraz muzyczne zgadywanki na cymbałkach.
Wiele emocji wśród pań wzbudziły konkurencje przeprowadzone przez wychowawcę: kocowe zgadywanki, magiczne pudło czy wieszanie prania na czas. Śmiechu było co niemiara, a walka była bardzo zacięta. Bardzo podobał się również świetlny pokaz taneczny z parzydełkami oraz wachlarzami. Panie miały również możliwość wysłuchania koncertu Sławomira, który podbił ich serca przebojem „Miłość w Zakopanem” oraz nauczenia się podstawowych kroków Belgijki.
To była wyjątkowa uroczystość, organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w jej organizację.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

24Galeria zdjęć: Święto kobiet w Prątnicy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry