Logo: GOPS Lubawa

Integracyjnie w Szczepankowie

  • Opublikowane: 2018-01-11 14:22:50
  • Autor: Karolina Gucejt, wychowawca
  • drukuj
Początek Nowego Roku dla uczestników Świetlicy Środowiskowej w Szczepankowie upłynął w ferworze gier i zabaw integracyjnych. To również okres rozmów na temat minionego roku oraz postanowień noworocznych.
Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowe, podczas których dzieci miały możliwość wykazać się talentem gry w tenisa stołowego, szybkością w biegach jak i szybkim myśleniem podczas gry w Kółko i krzyżyk, zarówno indywidualnymi jak i zespołowymi zdolnościami tanecznymi i wokalnymi, czy też zespołowym działaniem podczas zabawy w Bombę. Damska część  Świetlicy brała również udział w zajęciach fitness. Początek stycznia to dla dzieci także okres gier stolikowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się gry karciane Kent, Uno, Pan oraz gry planszowe Rummikub czy też 5 sekund. Natomiast podczas zajęć kulinarnych dzieci wspólnie przygotowały gofry z bitą śmietaną oraz frytki.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

17Galeria zdjęć: Integracyjnie w Szczepankowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

W dniu 26-04-2018r. Bank Żywności w Olsztynie we współpracy z Stowarzyszeniem Ośrodek Rozwoju Inicjatyw Lokalnych zrealizuje w ramach...
do góry