Logo: GOPS Lubawa

Zajęcia animacyjne w Rożentalu

  • Opublikowane: 2017-11-10 12:32:54
  • Autor: Renata Woźniak i Patrycja Rychcik, wychowawcy
  • drukuj
W Placówce Wsparcia Dziennego w Rożentalu czas szybko mija każdego dnia. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach animacyjnych organizowanych na świetlicy.
 Przy okazji takich spotkań można porozmawiać o problemach, które akurat pojawiły się danego dnia. To pożytecznie wykorzystany czas, który uczy współpracy w grupie. Zawsze rozwijamy wełnę jako „nić przyjaźni” i scalamy w ten sposób całą grupę. Podczas rozmów w kręgu każdy może wyrazić swoje opinie, uczucia. Dzieci nie oceniają siebie nawzajem, lecz uczą się słuchać i nazywać swoje emocje.
W Dzień Zaduszny dzieci pamiętały o zapaleniu zniczy na opuszczonych grobach pobliskiego cmentarza. Taka tradycja skłoniła do refleksji nad przemijaniem ludzkiego życia.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

18Galeria zdjęć: Spotkania animacyjne w Rożentalu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

16.10.2018 r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
30.10.2018 r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
do góry