Logo: GOPS Lubawa

Festyn Rodzinny w Sampławie

  • Opublikowane: 2024-06-04 11:49:34
  • Autor: Joanna Koszyńska, wychowawca
  • drukuj
W czwartek 30 maja przy świetlicy wiejskiej w Sampławie odbył się Festyn Rodzinny organizowany w ramach XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Uczestników imprezy powitały: Dyrektor Hanna Ewertowska, sołtys wsi Dorota Polanowska oraz wychowawczyni Placówki Wsparcia Dziennego Joanna Koszyńska. W części artystycznej wystąpiły dzieci z grup przedszkolnych oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Sampławie.
Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, szczególnie potyczki rodzinne z super nagrodami min. kapeluszowy taniec, malowanie paznokci, gąsienica. Niespodzianką był przyjazd strażaków z OSP Lubawa, którzy przeprowadzili szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Dodatkowo, na uczestników pikniku czekały liczne atrakcje, takie jak dmuchańce, minikoparki, stoisko z ciastem oraz potrawami przygotowanymi przez KGW Sampława. Dzieci mogły skorzystać z zaplatania warkoczyków oraz wykonać tatuaże. Program artystyczny uświetnił w pokazie Niemagiczny Dawid.
Organizatorzy wyrażają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji Pikniku Rodzinnego.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

43Galeria zdjęć: Festyn Rodzinny w Sampławie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook