Logo: GOPS Lubawa

Pracowite dni w Rożentalu

  • Opublikowane: 2023-03-15 11:50:19
  • Autor: Marta Majewska, wychowawca
  • drukuj
Miniony czas był dla wychowanków Placówki Wsparcia Dziennego w Rożentalu bardzo pracowity. Walentynki sprawiły, że świetlica na tydzień zamieniła się w fabrykę kartek. Prace były bardzo intensywne ponieważ trzeba było na czas wykonać zaplanowaną liczbę kartek walentynkowych dla sympatii, kolegów, koleżanek a nawet nauczycieli.
W Tłusty Czwartek dzieci niemalże samodzielnie wykonały pączki, uformowały ciasto w kulki, nadziały je dżemem i na końcu udekorowały lukrem. Kolejnego dnia natomiast zostały zrobione faworki. Słodkości na zakończenie karnawału nie brakowało. Na zajęciach plastycznych powstały donuty w kolorach tęczy oraz malowano farbami uroki mijającej zimy. Z okazji Dnia Kobiet chłopacy zorganizowali dla dziewczyn małą uroczystość upiekli ciasto, zrobili zapiekanki oraz złożyli dla wszystkich pań życzenia.
W związku z ogromną sympatią dla Pani sołtys wszyscy ochoczo zaangażowali się w robienie różyczek ze wstążki satynowej. Następnie z nich został utworzony stroik wiosenny, który został wręczony jako upominek dla Pani Agnieszki z okazji Dnia Sołtysa. Powstały na tę okoliczność również laurki, bransoletki, kwiatki z papieru, a nawet korona. Pomysłów na prezent dla Pani sołtys nie brakowało.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

20Galeria zdjęć: Pracowite dni w Rożentalu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook