Logo: GOPS Lubawa

Zimową porą w Prątnicy

  • Opublikowane: 2023-02-07 15:17:13
  • Autor: Aleksandra Pielenc, wychowawca
  • drukuj
Noworoczne zajęcia w placówce zostały poświęcone na rozmowy i zadania związane z postanowieniami na nowy rok kalendarzowy. Pasje, które posiadają wychowankowie w ogromnej części odzwierciedlały postanowienia noworoczne.
Ze względu na to, że na zajęcia świetlicy uczęszczają uczniowie, którzy już w czerwcu zostaną absolwentami szkoły podstawowej to w trakcie wspólnych rozmów często zostają poruszane tematy związane z planami do zrealizowania w niedalekiej przyszłości. Dzieci chętnie przedstawiają swoje pomysły i na forum grupy i omawiają sposoby szybkiego wdrożenia ich w życie.
Ogromną część zajęć dzieci spędzają na sali gdzie mogą oddać się sportowemu szaleństwu. Wychowankowie uwielbiają grać w gry zespołowe. Chętnie uczą się nowych rzeczy. Ćwiczenia, podczas których doskonalą swoją technikę gry sprawiają im wiele radości. Frekwencja sprzyja więc integrują się grając w małe gry 1x1, 3x3 itd. Kiedy ferwor rywalizacji już opadnie chętnie zasiadają do gier i zabaw stolikowych. Numerem jeden została gra ,,Podaj dalej'' czyli głuchy telefon w nowej odsłonie. Dobrej zabawie zawsze towarzyszy konsumpcja przysmaków przygotowanych w trakcie  zajęć kulinarnych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

27Galeria zdjęć: Zimową porą w Prątnicy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook