Logo: GOPS Lubawa

Świąteczny czas w Klubie Senior + w Złotowie

  • Opublikowane: 2023-01-10 14:27:06
  • Autor: Anna Ikier, opiekun
  • drukuj
Grudzień to niewątpliwie miły i pracowity miesiąc dla uczestników Klubu Senior +  w Złotowie. Spędzają go razem na przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Jest to czas pełen radości, miłości, wspomnień i wdzięczności. W minionym roku nie mogło być inaczej.
Seniorzy zadbali o przygotowanie ozdób i dekoracji do sali oraz swoich domów. Wykonali piękne, kolorowe bombki, kompozycje z szyszek z elementami świątecznymi oraz materiałowe choinki. Ogromną satysfakcję uczestnikom dały zajęcia, na których samodzielnie wykonali stroiki z żywych gałązek. Każdy mógł się wykazać pomysłowością, kreatywnością i poczuciem dobrego smaku przy doborze dodatków. W ten sposób powstały wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła, które były ozdobą wigilijnych stołów.
Okres przedświąteczny to również czas, kiedy w klubie unosi się zapach pierniczków, a w kuchni panuje gwar. Zwieńczeniem tych wszystkich działań było spotkanie wigilijne, które seniorzy rozpoczęli od wspólnej modlitwy, przełamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń. Później były rozmowy przy pysznym poczęstunku i wspólne kolędowanie. Na koniec każdy uczestnik otrzymał prezent niespodziankę. To magiczne chwile, pełne wzruszeń, które pokazują seniorom, jak ważni są dla siebie nawzajem.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

35Galeria zdjęć: Świąteczny czas w Klubie Senior + w Złotowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook