Logo: GOPS Lubawa

Artystyczne dusze w Klubie Seniora w Złotowie

  • Opublikowane: 2021-11-24 09:59:38
  • Autor: Anna Ikier, opiekun
  • drukuj
Seniorzy ze Złotowa ostatni czas spędzili na intensywnych przygotowaniach do kiermaszu bożonarodzeniowego. Przyświecał im bardzo szczytny cel, gdyż dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na leczenie małej Złotowianki Ani Graduszewskiej, która walczy o to, by odzyskać wzrok.
Uczestnicy pracowali w pocie czoła, by stworzyć piękne dekoracje. Wykonali śliczne krasnale i stroiki świąteczne, wykorzystując różne materiały. Seniorzy bardzo zaangażowali się w to przedsięwzięcie, otwierając swe ogromne serca na drugiego człowieka.
16 listopada w Klubie odbyły się warsztaty stolarskie, które poprowadziła pani Magdalena Łupaczewska z Zagrody Edukacyjnej “Pszczółka w lesie”. Seniorzy samodzielnie wbijali gwoździe w przygotowane elementy, malowali je i ozdabiali. Był to bardzo miło i pracowicie spędzony czas, którego efektem końcowym były przepiękne i unikatowe lampiony oraz szkatułki.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

36Galeria zdjęć: Artystyczne dusze w Klubie Seniora w Złotowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

09.12.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
16.12.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
do góry
Wtyczka Facebook